خانه

Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت Dongguan Letaron Electronic، آموزشی ویبولیتین در اکتبر 2008 تاسیس شد. این یک شرکت فناوری خصوصی در استان گوانگدونگ، یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته و یک شرکت گواهینامه بین المللی ISO9001/ISO14001/ISO17025/OHSAS18000 است.پس از 10 سال توسعه، Letaron به یک شرکت فناوری فوتوالکتریک و نوآوری انرژی تبدیل شده است که راهنمایی مفهوم ترمینال، توسعه محصول، تولید و فروش را ادغام می کند.دارای 2 پایگاه تحقیق و توسعه و تولید و دارای 12 خدمات نمایندگی فروش است که راه حل کنترل هوشمند روشنایی را در 20 کشور و منطقه به مشتریان ارائه می دهد.


سال‌هاست که Letaron بر تحقیق و توسعه و تولید برق درایور LED، کنترل‌کننده RGB، سنسور PIR، کنترل از راه دور، سیستم روشنایی هوشمند ZigBee و بلوتوث تمرکز کرده است و برنامه‌های کاربردی شامل نورپردازی LED حمام، روشنایی LED خانه، روشنایی صفحه نمایش LED، LED تجاری تجاری است. روشنایی، روشنایی زیستی LED، نورپردازی وسایل نقلیه LED و کشتی، روشنایی صنعتی LED و سایر بخش های بازار.


Letaron به کیفیت اهمیت می دهد و دائماً نوآوری می کند و فراتر می رود.تمامی محصولات توسط مراجع بین المللی تست شده و بیش از 150 گواهینامه مانند GS/CE/UL/CUL/CCC/S-Mark/PSB/B-Mark/NF/GOST/SAA/EMC/RED/FCC/VCCI/ را دریافت کرده اند. KTL/IECEE-JP/C-Tick.در همان زمان، ثبت اختراعات بین المللی، ملی و خارجی برای بیش از 60 مورد تایید شده است.در سال 2009، برای بهبود خدمات به مشتریان، یک آزمایشگاه آزمایشی راه‌اندازی و تأسیس شد که مطابق با استانداردهای کمیسیون بین‌المللی الکتروتکنیکی IEC بود و گواهینامه‌های آزمایشگاهی معتبر TUV آلمان و گواهینامه ملی CNAS را گذراند.

چین Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. نمایه شرکت 0

چین Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. نمایه شرکت 1

چین Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. نمایه شرکت 2

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در سال 2008 ، Dongguan Qingzhou Optoelectronics Technology Co. Ltd تأسیس شد و عنوان "شرکت فناوری خصوصی گوانگدونگ" را دریافت کرد.

2009 ، سرمایه گذاری در یک مرکز آزمایش که مطابق با استانداردهای کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک IEC باشد.

2010 ، کانال های نمایندگی فروش را در بازارهای عمده منطقه ای اروپا ایجاد کرد.

در سال 2012 ، عنوان "Enterprise High-tech" ترسیده بود.

2013 ، یک دفتر نمایندگی فروش اروپایی برای راه اندازی مارک های بین المللی تاسیس کرد.

در سال 2015 ، شرکت تابعه آلمان از Letaron تأسیس شد.برای راه اندازی پروژه "زیستگاه نور و سلامتی" و ورود به دوره کمون ، با دانشگاه تونجی همکاری کرد.

2016 ، شرکت تابعه "Dongguan Dazheng New Energy Technology Cp.، Ltd."تاسیس شد؛موسسه تحقیقات زیستی و نوری هوشمند Letarton در پارک نوآوری مشارکتی Hengli تأسیس و مستقر شد.

2017 ، به عنوان اولین گروه از شرکتهای آزمایشی "طرح ضرب شهرداری" انتخاب شد و به عنوان مرکز تحقیقات فناوری مهندسی استان شناخته شد.پروژه نورپردازی بهداشتی Himlux انکوباسیون شده و وارد بازار شده است.اولین پروژه "کارخانه کربن-خنثی" برنامه ریزی شده و در دانگوان راه اندازی شده است.

2018 ، برای دوازدهمین گروه از شرکتهای ذخیره شده فهرست شده در Dongguan ، لیست نهایی شد.اولین لامپ محافظ چشم Himlux "爱 睛" بیرون می آید.رسماً برنامه ریزی و طراحی پروژه کارخانه خنثی کربن هوشمند Letaron به اجرا درآمد.

2019 ، وارد بخش کنترل الکترونیکی هوشمند صنعت روشنایی کابینت و حمام شوید.خدمات فنی با کیفیت QTC راه اندازی شد.تجدید تخریب ساختمانهای قدیمی برای ساخت کارخانه کربن هوشمند خنثی Letaron آغاز شد.

 

داستان ما هنوز ادامه دارد ...

Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : لترون

تعداد کارمندان : 500~1000

فروش سالانه : 1000, 0000-5000, 0000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. گواهینامه ها چین Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. گواهینامه ها چین Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. گواهینامه ها چین Dongguan Letaron Electronic Co. Ltd. گواهینامه ها