| MOQ: | 200 عدد |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| مدل | UL 30-24V |
| قدرت خروجی | 30 وات |
| درجه ضد آب | IP20 |
| ورودی | AC100-120V |
| ضمانت | 3 سال |
| تصویب | ce | rohs | fcc | ul | emc |
30W راننده LEDباخروجی ولتاژ ثابت 120VAC تا 24VDCبامنبع تغذیه LED، برای نوار نور ، رشته رشته ، UL ، CB ، ROHS
ما در سال 2008 تأسیس شد ، ما تولید کننده حرفه ای برای راننده LED ، سنسور و سوئیچ برای روشنایی کابینت و آینه حمام هستیم.
مواد اولیه ما 100 ٪ بازرسی را پشت سر می گذارد و محصول نهایی 24 ساعت پیری را پردازش می کند.
ما در ساختمان شماره 1 ، شماره 253 ، جاده Junma ، شهر Hengli ، شهر Dongguan ، استان گوانگدونگ ، چین ، 523460 واقع شدیم
30 ٪ پیش پرداخت و 70 ٪ قبل از حمل و نقل
| MOQ: | 200 عدد |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| مدل | UL 30-24V |
| قدرت خروجی | 30 وات |
| درجه ضد آب | IP20 |
| ورودی | AC100-120V |
| ضمانت | 3 سال |
| تصویب | ce | rohs | fcc | ul | emc |
30W راننده LEDباخروجی ولتاژ ثابت 120VAC تا 24VDCبامنبع تغذیه LED، برای نوار نور ، رشته رشته ، UL ، CB ، ROHS
ما در سال 2008 تأسیس شد ، ما تولید کننده حرفه ای برای راننده LED ، سنسور و سوئیچ برای روشنایی کابینت و آینه حمام هستیم.
مواد اولیه ما 100 ٪ بازرسی را پشت سر می گذارد و محصول نهایی 24 ساعت پیری را پردازش می کند.
ما در ساختمان شماره 1 ، شماره 253 ، جاده Junma ، شهر Hengli ، شهر Dongguan ، استان گوانگدونگ ، چین ، 523460 واقع شدیم
30 ٪ پیش پرداخت و 70 ٪ قبل از حمل و نقل