| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD2.4/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ماده شماره | AEK-IR-C |
|---|---|
| ولتاژ نامی | DC12/24V |
| جریان خروجی | 100mA |
| حالت کنترل | دستت رو تکون بده |
| محدوده کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد ((ملی متر) | L65xW54xH11.2mm |
| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD2.4/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ماده شماره | AEK-IR-C |
|---|---|
| ولتاژ نامی | DC12/24V |
| جریان خروجی | 100mA |
| حالت کنترل | دستت رو تکون بده |
| محدوده کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد ((ملی متر) | L65xW54xH11.2mm |