| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD1.29/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ماده شماره | AEK-HC-01 |
|---|---|
| ولتاژ خروجی نامی | 100-240 ولت |
| جریان خروجی | 1000mA |
| قدرت خروجی | 120/240W |
| ابعاد ((ملی متر) | ۳۹*۲۲*۱۴ میلی متر |
| ولتاژ سیگنال کنترل | 12 تا 24 ولت |
| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD1.29/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ماده شماره | AEK-HC-01 |
|---|---|
| ولتاژ خروجی نامی | 100-240 ولت |
| جریان خروجی | 1000mA |
| قدرت خروجی | 120/240W |
| ابعاد ((ملی متر) | ۳۹*۲۲*۱۴ میلی متر |
| ولتاژ سیگنال کنترل | 12 تا 24 ولت |