| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD2.36/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| Item No. | AEK-TS-03-IP44 |
| Rated Voltage | DC12/24V |
| Output Current | 100mA |
| Control Mode | Touch |
| Dimming Range | 10%-100% |
| Dimension(mm) | L109xW60xH11.2mm |
| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD2.36/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| Item No. | AEK-TS-03-IP44 |
| Rated Voltage | DC12/24V |
| Output Current | 100mA |
| Control Mode | Touch |
| Dimming Range | 10%-100% |
| Dimension(mm) | L109xW60xH11.2mm |