| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD2.12/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| شماره کالا | AEK-TS-02-IP44 |
| ولتاژ نامی | DC12/24V |
| جریان خروجی | 100mA |
| حالت کنترل | لمسی |
| محدوده دیمینگ | 10%-100% |
| ابعاد (میلی متر) | L109xW60xH11.2mm |
| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD2.12/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| شماره کالا | AEK-TS-02-IP44 |
| ولتاژ نامی | DC12/24V |
| جریان خروجی | 100mA |
| حالت کنترل | لمسی |
| محدوده دیمینگ | 10%-100% |
| ابعاد (میلی متر) | L109xW60xH11.2mm |