| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD1.72/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ماده شماره | AEK-TS-01-IP44 |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | DC12/24V |
| جریان خروجی | 100mA |
| حالت کنترل | لمس کن |
| محدوده کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد ((ملی متر) | 65*54*11.2 میلی متر |
| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD1.72/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| ماده شماره | AEK-TS-01-IP44 |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | DC12/24V |
| جریان خروجی | 100mA |
| حالت کنترل | لمس کن |
| محدوده کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد ((ملی متر) | 65*54*11.2 میلی متر |