| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD4.25/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| شماره کالا. | AEK-TS/RS-03-IP44 |
|---|---|
| ولتاژ نامی | DC12/24V |
| جریان خروجی | 100mA |
| حالت کنترل | لمسی/مایکروویو |
| محدوده تنظیم نور. | 10%-100% |
| ابعاد (میلی متر) | L109xW60xH11.2mm |
| MOQ: | 200 عدد |
| قیمت: | USD4.25/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| شماره کالا. | AEK-TS/RS-03-IP44 |
|---|---|
| ولتاژ نامی | DC12/24V |
| جریان خروجی | 100mA |
| حالت کنترل | لمسی/مایکروویو |
| محدوده تنظیم نور. | 10%-100% |
| ابعاد (میلی متر) | L109xW60xH11.2mm |